Hızlı ve acil bir şekilde evrak ve dosya gönderim talebi olduğunda kargo firmaları yetersiz kalmaktadır. Bu sebeple anlık olarak acil dosya gönderim talepleriniz olduğumda Başakşehir kurye olarak sizin yanınızda bulunmaktayız. İstanbul’un en yoğun ve hareketli semtlerinden birisi olan Başakşehir’de bile sıfır hata payıyla çok hızlı bir şekilde evrak ve dosya gönderimini gerçekleştirmekteyiz. Tüm uygulamaları gerçekleştirebilmek için alanında deneyimli olan bir motorize ekip ile yolumuza devam etmekteyiz. Böylece bireysel taleplerden kurumsal çözümlere kadar geniş hizmet portföyü bulunan firmamız kurye gönderim ihtiyaçlarınıza anında yanıt verebilmekte ve sizler için önemli olan evrakları istediğiniz yere götürebilmektedir.

Hızlı Gönderiler İçin Başakşehir Moto Kurye Çözümleri

Evrak ve dosyalarınızın en hızlı şekilde gönderilebilmesi için alternatif uygulamalar bulunmaktadır. Hizmet kategorimize göz attığınızda karşımıza çıkmakta olan moto kurye hizmeti ile 3 saat civarında teslimat yapabilmekteyiz. Eğer sizin çok daha acil ve hızlı evrak gönderim talebiniz olacaksa VIP kurye hizmetimiz için sahada bulunan motorize ekibimizi size yönlendirmekteyiz.  Bahçeşehir moto kurye firması olarak vip kurye hizmeti ile birlikte maksimum 2 saat içerisinde evrak ve dosyalarınızı teslim edebilmekteyiz. Bunun sağlanabilmesi için hızlı bir şekilde evrak ve dosya gönderimi yaparken aynı zamanda güvenlik opsiyonlarına da dikkat edilmektedir. P1 ve K2 sertifikaları ile hizmet vermekte olan kurumumuz evrakları teslim etme sırasında her iki tarafa da kısa mesaj yöntemi ile bilgilendirme notu göndermektedir. Ayrıca evrakı teslim alan kişinin kimliği kontrol edilerek imza karşılığında evrak ve dosyalar sunulmaktadır.

Bahçeşehir Motor Kurye Pratik Uygulamaları

Hizmet portföyümüzde yer almakta olan acil ilaç kurye hizmeti en çok talep edilen uygulamalarımızdan birisidir. 7 gün 24 saat konseptiyle hizmet vermekte olan firmamız sadece gündüzleri değil geceleri de kurye hizmeti sunabilmektedir. Ayrıca işletme ve firmalar için sunmuş olduğumuz kiralık kurye çözümümüz oldukça beğenilmektedir. Yoğun trafik saatlerinde erişim sorunu yaşayan pek çok kişi için motor taksi uygulaması firmamızın bünyesinde bulunmaktadır. Bahçeşehir motor kurye çözümleri ekonomik fiyat portföyüyle de dikkat çekmektedir.