Günümüzde gerek ülkemizde gerekse dünyada kurye hizmetleri çeşitli amaçlarla ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Hız ve güven esaslı bu sistem sayesinde farklı özelliklerdeki gönderilerin ulaştırılması mümkün olmaktadır. Başakşehir kurye İstanbul’daki kurye ihtiyacınızda başvurabileceğiniz güvenilir bir adrestir. Kurye hizmetlerinden internetten ya da telefonla verilen kıyafet, elektronik ürünler ve yemek siparişlerinin ulaştırılmasında yararlanılmaktadır. Ancak özellikle son yıllarda normal kurye hizmetleri ile sağlanan ulaşım süresinin yeterince kısa olmaması nedeniyle kurye hizmetlerinde motor kullanımına yönelim artmıştır. Motor kullanılarak gerçekleştirilen kurye hizmetleri normal sürelerden çok daha kısa zamanda tamamlanabilmektedir. Özellikle acil durumlar için birçok kişi tarafından kullanılan bir hizmet türü olarak motorlu kurye ile teslimatı zamanında göndermek istediğiniz her türlü paketin ulaştırılması için kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken husus göndereceğiniz paketin kuryenin çantasında ya da motorunun bagajında taşıyabileceği boyutta olmasıdır.

Başakşehir Motor Kurye Hizmetlerinde Farklı Talepler

Başakşehir motor kurye olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda faaliyet göstermeyi önemsiyoruz. Bu amaçla motorlu kurye hizmetlerimizin kapsamında ve şartlarında birtakım değişiklikler yapılmasını sağlıyoruz. Temel motorlu kurye hizmetimiz adreslere bağlı olarak değişmekle birlikte birkaç saati geçmeyen teslim sürelerini içermektedir. Bunun dışında süre ile ilgili farklı beklentileri olan müşterilerimiz için özel hizmet vererek yalnızca ilgili müşterimizin adresi ve varış adresi arasında hareket eden ve başka bir işlem yapılması ile görevli olmayan bir kurye görevlendiriyoruz. Teslimat gerçekleşene kadar müşterimize özel hizmet verdiğimizden dolayı süre konusunda önemli tasarruf sağlıyor ve paketin zamanında ulaşmasını sağlıyoruz. Toplantıya yetiştirmeniz gereken bir evrak ya da hastanıza acil içirmeniz gereken bir ilaç bulunması halinde gerekli teslimin kısa sürmesi için size özel hizmet verilen ekspres kuryeden yararlanabilirsiniz.

Başakşehir’de Motorlu Kuryenin Kiralanması

Başakşehir motorlu kurye olarak müşterilerimizin gönderi taleplerini karşılamada memnuniyet esaslı olarak hizmet vermekteyiz. Ancak gönderi taleplerinizin başka müşterilerimiz ile bir arada değerlendirilmesini arzu etmiyorsanız ve gün içerisindeki ya da haftalık gönderi sayınız normalden fazla ise çalışanlarınızdan biriymiş gibi dilediğiniz zamanda kullanabileceğiniz kiralık kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.